Znieczulenia komputerowe SleeperOne i QuickSleeper

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Dental Hi Tec (DHT) w Polsce, producenta najbardziej zaawansowanych znieczuleń komputerowych na świecie.

SleeperOne 5

SleeperOne 5

Wykorzystaj zalety stosowania bezbolesnych komputerowych systemów znieczuleń przy wykonywaniu znieczulenia:

 • śródwięzadłowego (znieczulenie PDL)
 • nasiękowego
 • doprzegrodowego typu CIA
 • przewodowego
 • podniebiennego.

Brak dodatkowych kosztów eksploatacji (standardowe igły i ampułki do karpuli)

QuickSleeper 5

QuickSleeper 5

Wykonaj znieczulenie dokostne, łatwo szybko i przyjemnie u każdego pacjenta.

 • 100% skuteczność w znieczulaniu trzonowców w żuchwie.
 • Wprowadziliśmy rozwiązania które sprawiają, że wykonanie znieczulenia dokostnego teraz jest proste i dostępne dla każdego.

Odkryj zalety urządzeń SleeperOne 5 i QuickSleeper 5

Maksymalna precyzja

Maksymalna precyzja

Urządzenia SleeperOne i QuickSleeper mają formę elektronicznego długopisu, dzięki czemu palce lekarza są blisko igły, dając niespotykany komfort i precyzję.
Koniec z bólem dłoni

Koniec z bólem dłoni

Kształt długopisu + elektroniczne sterowanie + lekkość urządzenia sprawiają, że nie odczujesz bólu dłoni, typowego dla znieczuleń strzykawką.
2 lata gwarancji

2 lata gwarancji

Znieczulenia komputerowe SleeperOne i QuickSleeper są produkowane we Francji z użyciem najwyższej jakości komponentów i przechodzą szczegółowe testy przed sprzedażą.

Dlaczego warto wybrać komputerowe systemy znieczuleń SleeperOne i QuickSleeper?

 • Jako jedyne dają możliwość łatwego i komfortowego wykonania znieczulenia śródkostnego u każdego pacjenta
 • Mają najbardziej zaawansowany system kontroli ciśnienia wewnątrz tkanek i w pełni zautomatyzowany system iniekcji
 • Zajmują minimum miejsca
 • Nie generują dodatkowych kosztów (igły oraz ampułki jak do karpuli)
 • Najlepszy stosunek jakości do ceny

Znieczulenia osteocentral z QuickSleeper i SleeperOne

Znieczulenia osteocentral charakteryzują się najwyższą skutecznością, umożliwiając np. znieczulenie trzonowców w żuchwie bez niepowodzeń nawet w przypadku pulpitis. Przy 1 wkłuciu i użyciu 1 ampułki możemy znieczulić aż do 8 zębów – w mniej niż 3 minuty! – a pracę można rozpocząć od razu po skończeniu znieczulenia. Nie występują również efekty pozabiegowe, takie jak odrętwienie tkanek miękkich czy ból w ozębnej.

Znieczulenia osteocentral z QuickSleeper i SleeperOne

Znieczulenie śródwięzadłowe

Znieczulenie śródwięzadłowe polega na wstrzykiwaniu środka znieczulającego do więzadeł ozębnej. Metoda ta znieczula jednocześnie przyzębie, dziąsło oraz nerwy przechodzące przez otwór wierzchołkowy.

Kiedy stosować znieczulenie śródwięzadłowe?

 • Lokalne znieczulenie pojedynczych zębów w rutynowych przypadkach – np. leczenie zachowawcze lub kanałowe, prosta ekstrakcja i in.
 • Jako uzupełnienie tradycyjnego znieczulenia miejscowego, jeżeli jest ono niewystarczające.
 • Ekstrakcja zębów mlecznych (możliwość uniknięcia równoczesnego znieczulenia tkanek miękkich).
 • Hemostaza – poprzez wstrzyknięcie do więzadeł ozębnej lub do tkanki dziąsła.
 • Cele diagnostyczne – np. w razie problemów z poprawnym zdiagnozowaniem miejsca przewlekłego zapalenia zamkniętej miazgi, znieczulanie i blokowanie pojedynczych zębów pozwala łatwo określić, który jest objęty stanem zapalnym. Taka technika pozwala uniknąć zagrożenia usunięcia zdrowej substancji zęba lub istniejących wypełnień, jak też także znacząco skrócić czas zabiegu.

Opinie lekarzy

 • Od wielu lat jestem użytkownikiem urządzeń QuickSleeper, służących do wykonywania komfortowych dla pacjenta znieczuleń. Wykonuję nimi głównie znieczulenia śródkostne, które nie powodują znieczulenia tkanek miękkich, dając natychmiastowy i głęboki efekt znieczulenia.

  Urządzenia sprawdzają się również doskonale w sytuacjach, w których trzeba zastosować znieczulenie nasiękowe, minimalizując praktycznie do zera dyskomfort związany z ich wykonywaniem. Bardzo przyspieszają pracę podnosząc komfort wykonywanych zabiegów.

  Prawie wszyscy pacjenci znieczuleni raz QuickSleeperem upominają się o niego przy następnej wizycie, a nowoczesne wzornictwo robi również wrażenie na osobach, które towarzyszą pacjentom. Znieczulenie śródkostne jest standardem podczas leczenia kanałowego dzięki swojej szybkości i skuteczności eliminowania bólu. Niskie koszty związane z używaniem tych urządzeń są również ich wielką zaletą.

  dr Marcin Kordecki

 • Jestem zadowolonym użytkownikiem urządzenia QuickSleeper 5 od ponad roku. I po tym czasie muszę stwierdzić, że nie wyobrażam sobie już pracy bez niego.

  Jak wiele systemów komputerowych, QuickSleeper 5, pozwala na komfortowe i zupełnie bezbolesne podanie anestetyku. QS5 ma jednak jeszcze jedną, zupełnie unikalną funkcję, której nie posiada żaden inny system, jaką jest możliwość wykonania znieczulenia śródkostnego.
  Pozwala to wykonywać 100% skuteczne znieczulenia zębów trzonowych w żuchwie i szczęce. Znieczulenie to sprawdza się zarówno przy zabiegach w stomatologii zachowawczej, endodoncji jak i chirurgii.

  Dzięki QS5 pacjenci są zadowoleni i spokojni, a dentysta nie musi się stresować tym czy znieczulenie już zadziałało – z QS5 działa natychmiastowo i zawsze skutecznie.

  dr Andrzej Podralski

 • Długi czas zastanawiałem się jakich narzędzi używać do opracowania ubytku aby robić to u pacjenta  bez stresu i bólu, aż poznałem QuickSleepera. Okazało się że nie metoda opracowywania ubytku jest problemem, ale bezstresowe niebolesne głębokie i precyzyjne znieczulenie. To właśnie daje znieczulenie Quicksleeperem

  Pracuję QuickSleeperem od dziewięciu lat. Od tego czasu, szczególnie dzięki funkcji znieczulenia śródkostnego, skończyły się problemy ze skutecznym znieczuleniem przy ekstyrpacji przyżyciowej.

  Wyeliminowałem  metodę dewitalizacji, ale również bezproblemowe znieczulenie do wszelkich ekstrakcji

  Pacjenci są bardzo zadowoleni ze skuteczności znieczulenia a jednocześnie nie odczuwają drętwienia dużych obszarów twarzy , często nie odczuwają wkucia igły prosząc czasami na kolejnej wizycie o te bezigłowe znieczulenia.

  Od tygodnia pracuję nową piątą generacją, wszystko lepiej dopracowane, bardziej precyzyjne no i ten bezprzewodowy pedał – super, brak kabli na podłodze.

  lekarz stomatolog Jerzy Mikutel

 • QuickSleeperem pracujemy od początku pojawienia się urządzenia na rynku. Producent zapewniał, że znieczulenie działa natychmiastowo po podaniu, obejmuje swoim zasięgiem kilka zębów, znieczulenie jest 100 %. I faktycznie tak jest. Nauczyliśmy się podawać QS w każdej sytuacji.

  Działa w ostrym zapaleniu miazgi, można znieczulić dolne ósemki. Jedyny mankament to chwilowe uczucie „kopnięcia” przy przepychaniu igły.

  Zaczynaliśmy od pierwszej generacji QS, testowaliśmy drugą i trzecią. Teraz przesiadamy się na piątkę. Mamy nadzieję, że dalej będziemy udanie znieczulać. Obsługa serwisowa i kontakt z firmą – OK.

  dr Joanna i Jarosław Kobusińscy

Skontaktuj się z nami, aby zamówić prezentację znieczuleń komputerowych w swoim gabinecie.

Zamów kontakt z przedstawicielem (skontaktujemy się w 24 godziny)

 Sprawdź swój indywidualny rabat Interesują mnie raty 0%

Warto wiedzieć