Data:
29 września 2016 10:00-15:00
Temat:
Znieczulenia śródwięzadłowe, doprzegrodowa i dokostne - techniki i sposoby zastosowań
Miejsce:
Hotel IBIS Stare Miasto Kraków
Prowadzący:

dr Sławomir Walicki
Specjalizuje się w protetyce, endodoncji, implantologii i chirurgii. Odbył liczne kursy w kraju i za granicą z zakresu stomatologii, uzyskując umiejętność potwierdzoną wieloma certyfikatami. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz ITI (International Team for Implantology), absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku

Fotodr Sławomir Walicki
Opis:
Tematyka i program kursu:
  1. Znieczulenia śródwięzadłowe, doprzegrodowe i dokostne - skuteczniejsze od przewodowych
  2. 100% skuteczne znieczulenie u dzieci i dorosłych nawet w trzonowcach w żuchwie
  3. Komputerowe znieczulenia śródwięzadłowe i dokostne - popraw swoją skuteczność oraz komfort pacjenta!
  4. Możliwość przećwiczenia wszystkich rodzajów znieczuleń na modelach zwierzęcych oraz komputerowych systemach pod okiem praktyka z wieloletnim doświadczeniem
Cena:
249zł
Rejestracja:

KURS ZAKOŃCZONY

W czwartek 29 września w Krakowie, w Hotelu Ibis, przeprowadziliśmy kurs praktyczny poświęcony znieczuleniom śródwięzadłowym, doprzegrodowym i dokostnym jako skuteczniejszej alternatywie dla znieczulenia przewodowego.

Podobnie jak poprzednio w Warszawie, tak i tym razem szkolenie było prowadzone przez dra Sławomira Walickiego, praktyka z wieloletnim doświadczeniem, absolwenta Akademii Medycznej w Białymstoku, członka Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz ITI (International Team for Implantology).

Uczestnicy kursu chętnie mieli możliwości przećwiczenia wszystkich rodzajów znieczuleń na modelach zwierzęcych za pomocą komputerowych systemów znieczuleń SleeperOne oraz QuickSleeper.

Znieczulenia śródwięzadłowe, doprzegrodowe i dokostne (29 września 2016, Kraków)