Data:
2 marca 2017 10:00-15:00
Temat:
Znieczulenia śródwięzadłowe, doprzegrodowa i dokostne - techniki i sposoby zastosowań
Miejsce:
Hotel IBIS Poznań ul. Kazimierza Wielkiego 23.
Prowadzący:

dr Sławomir Walicki
Specjalizuje się w protetyce, endodoncji, implantologii i chirurgii. Odbył liczne kursy w kraju i za granicą z zakresu stomatologii, uzyskując umiejętność potwierdzoną wieloma certyfikatami. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz ITI (International Team for Implantology), absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku

Fotodr Sławomir Walicki
Opis:
Tematyka i program kursu:
  1. Znieczulenia śródwięzadłowe, doprzegrodowe i dokostne - skuteczniejsze od przewodowych
  2. 100% skuteczne znieczulenie u dzieci i dorosłych nawet w trzonowcach w żuchwie
  3. Komputerowe znieczulenia śródwięzadłowe i dokostne - popraw swoją skuteczność oraz komfort pacjenta!
  4. Możliwość przećwiczenia wszystkich rodzajów znieczuleń na modelach zwierzęcych oraz komputerowych systemach pod okiem praktyka z wieloletnim doświadczeniem
Cena:
249zł
Rejestracja:

KURS ZAKOŃCZONY

W czwartek, 2 marca przeprowadziliśmy kurs praktyczny poświęcony znieczuleniom śródwięzadłowym, doprzegrodowym i dokostnym jako skuteczniejszej alternatywie dla znieczulenia przewodowego.

Szkolenie poprowadził dr Sławomir Walicki, praktyk z wieloletnim doświadczeniem, absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku, członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz ITI (International Team for Implantology).

Uczestnicy kursu chętnie korzystali z możliwości przećwiczenia wszystkich rodzajów znieczuleń na modelach zwierzęcych za pomocą komputerowych systemów znieczuleń SleeperOne oraz QuickSleeper.

IMG_020317_122938