Aktualności

Zapraszamy na kongres Dentopolis

szkolenie z quicksleeper sleeperone na kongresie dentopolis

W Kielcach 17-19 maja na naszym stoisku będą Państwo mieli szansę zapoznać się z najnowszymi znieczuleniami komputerowymi SleeperOne 5, Quicksleeper 5 oraz całkowicie bezprzewodowy SOAN.
Nasz ekspert pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości oraz samemu sprawdzić działanie bezbolesnego znieczulenia. Jest również możliwość uczestnictwa w szkoleniu ze znieczuleń dokostnych oraz śródwięzadłowych przy użyciu Quicksleeper oraz SleeperOne.

Zobacz więcej

Jak konserwować komputerowe systemy znieczuleń – SleeperOne 5, Quicksleeper 5 i SOAN

quicksleeper znieczulenie komputerowe sleeperone soan dokostne

Zastanawiasz się jak dbać o swoje komputerowe znieczulenie, aby działało długo i sprawnie?
Urządzenia Quicksleeper, SleeperOne i SOAN nie wymagają specjalnego serwisowania. Natomiast w zależności od jakości pracy może zależeć ich żywotność i bezawaryjność.

Należy mocno i bezpiecznie zamontować urządzenie do stabilnej płaskiej powierzchni, aby wyeliminować możliwość upadku. (stosowne uchwyty i rzepy dołączone są do zestawu).
Należy zwracać szczególną uwagę na przewody. Nie powinny swobodnie leżeć na podłodze, ponieważ może to grozić najechaniem kółkiem od krzesła lub szarpnięciem nogą i wyrwaniem przewodu razem z gniazdem USB. Unit sterujący (białe pudełko) powinien być zamontowany w suchym miejscu, bez dostępu wilgoci np. ze ślinociągu.

W przypadku pęknięcia ampułki ze środkiem znieczulającym należy przechylić mikrosilnik igłą w dół, aby umożliwić swobodne wypłynięcie cieczy. W przeciwnym wypadku może dojść do zanieczyszczenia, sklejenia elementów wewnątrz mikrosilnika, a w ekstremalnej sytuacji nawet do zwarcia i usterki całego urządzenia.

Podczas czyszczenia urządzenia nie należy pryskać środkiem dezynfekującym bezpośrednio na urządzenie. Może to doprowadzić do zwarcia w silniku lub zaśniedzenia przewodów. Środek należy nanieść na ręcznik i dopiero przetrzeć urządzenie.

Jedyne elementy wymagające systematycznego czyszczenia i serwisowania to wielorazowe aplikatory.
W urządzeniach SleeperOne i SOAN plastikowe aplikatory należy czyścić i sterylizować zgodnie z zaleceniami z instrukcji.

W urządzeniach Quicksleeper metalowe aplikatory należy regularnie rozbierać, czyścić i nanosić smar/olej w zależności od modelu, zgodnie z zaleceniami producenta z instrukcji.

W przypadku wystąpienia problemów z pracą komputerowych znieczuleń SleeperOne, Quicksleeper lub SOAN należy skontaktować się z naszym działem serwisowym.
tel- 724 220 228

Zobacz więcej

Gdzie naprawisz komputerowe znieczulenie SleeperOne, Quicksleeper i SOAN?

komputerowe znieczulenia dokostne i tradycyjne

Popsuło Ci się komputerowe znieczulenie SleeperOne, Quicksleeper lub SOAN? Zastanawiasz się co zrobić?
Zadzwoń do naszego serwisu: 724 220 228. Doradzimy i pomożemy.

W pierwszej kolejności sprawdź czy wszystkie przewody są prawidłowo umieszczone w gniazdach. Często zdarza się, że nawet lekko wysunięta wtyczka zasilacza lub złączka USB zaburza pracę urządzenia.

Jeżeli urządzenie nadal nie działa, spróbuj zrestartować, poprzez wyciagnięcie zasilacza z kontaktu i ponowne włożenie. Tłok powinien wrócić na pozycję startową.

Niesprawne urządzenie należy przesłać do naszego serwisu na adres:

Implant Dental New Wave
ul. Solec 63b U2,
00-409 Warszawa

Koniecznie pamiętaj aby dobrze owinąć wszystkie części urządzenia, najlepiej folią bąbelkową, wypełnić paczkę, żeby części nie mogły się uszkodzić w środku oraz ubezpiecz przesyłkę.
Do naprawy będziemy potrzebować wszystkich elementów elektrycznych urządzenia, mikrosilnik, unit, zasilacz oraz pedał (można wyciągnąć, metalowy uchwyt co ułatwia pakowanie)

Nie zapomnij podać danych kontaktowych oraz opisać sytuację w jakiej doszło do uszkodzenia.
Jak tylko przesyłka do nas dotrze, nasz pracownik zadzwoni i przedstawi kosztorys.

Prostsze naprawy wykonujemy w kraju, przy bardziej skomplikowanych sprawach wysyłamy sprzęt do producenta do Francji. Jeżeli naprawa trwa dłużej, poproś w naszym biurze o urządzenie zastępcze.

Naprawiamy nawet starsze modele naszych urządzeń.

życzymy jak najdłuższego bezawaryjnego użytkowania:)
Serwis Implant DentalZobacz więcej

Komputerowe znieczulenia na naszym stoisku na targach Krakdent W126

czy komputerowe znieczulenie nie boli?

Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można dowiedzieć się wszystkiego o komputerowych znieczuleniach Quicksleeper, SleeperOne i SOAN.
Szkolenie z obsługi, wymiana doświadczeń oraz rozmowa z naszym ekspertem.
Jeżeli chcesz zacząć przygodę ze znieczuleniami komputerowymi i nauczyć się wykonywać znieczulenia śródwięzadłowe i dokostne, koniecznie nas odwiedź.

Zobacz więcej

Znieczulenia komputerowe jak to działa

kurs ze znieczuleń dokosnych komputerowych

1 października, kolejna grupa kursantów miała możliwość ćwiczenia w praktyce znieczuleń dokostnych.
Przy użyciu komputerowego znieczulenia Quicksleeper można wykonać najszybsze i najskuteczniejsze znieczulenie w stomatologii, trzeba tylko wiedzieć jak..
Była to również okazja skorzystania z 15 letniego doświadczenia, omówienia najtrudniejszych przypadków, powikłań i trików.

Niedługo podamy termin kolejnego szkolenia. Na które już serdecznie zapraszamy:)

Zobacz więcej