Zastanawiasz się jak dbać o swoje komputerowe znieczulenie, aby działało długo i sprawnie?
Urządzenia Quicksleeper, SleeperOne i SOAN nie wymagają specjalnego serwisowania. Natomiast w zależności od jakości pracy może zależeć ich żywotność i bezawaryjność.

Należy mocno i bezpiecznie zamontować urządzenie do stabilnej płaskiej powierzchni, aby wyeliminować możliwość upadku. (stosowne uchwyty i rzepy dołączone są do zestawu).
Należy zwracać szczególną uwagę na przewody. Nie powinny swobodnie leżeć na podłodze, ponieważ może to grozić najechaniem kółkiem od krzesła lub szarpnięciem nogą i wyrwaniem przewodu razem z gniazdem USB. Unit sterujący (białe pudełko) powinien być zamontowany w suchym miejscu, bez dostępu wilgoci np. ze ślinociągu.

W przypadku pęknięcia ampułki ze środkiem znieczulającym należy przechylić mikrosilnik igłą w dół, aby umożliwić swobodne wypłynięcie cieczy. W przeciwnym wypadku może dojść do zanieczyszczenia, sklejenia elementów wewnątrz mikrosilnika, a w ekstremalnej sytuacji nawet do zwarcia i usterki całego urządzenia.

Podczas czyszczenia urządzenia nie należy pryskać środkiem dezynfekującym bezpośrednio na urządzenie. Może to doprowadzić do zwarcia w silniku lub zaśniedzenia przewodów. Środek należy nanieść na ręcznik i dopiero przetrzeć urządzenie.

Jedyne elementy wymagające systematycznego czyszczenia i serwisowania to wielorazowe aplikatory.
W urządzeniach SleeperOne i SOAN plastikowe aplikatory należy czyścić i sterylizować zgodnie z zaleceniami z instrukcji.

W urządzeniach Quicksleeper metalowe aplikatory należy regularnie rozbierać, czyścić i nanosić smar/olej w zależności od modelu, zgodnie z zaleceniami producenta z instrukcji.

W przypadku wystąpienia problemów z pracą komputerowych znieczuleń SleeperOne, Quicksleeper lub SOAN należy skontaktować się z naszym działem serwisowym.
tel- 724 220 228