Znieczulenie komputerowe SleeperOne i QuickSleeper

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Dental Hi Tec (DHT) w Polsce, producenta najbardziej zaawansowanych znieczuleń komputerowych na świecie.

SleeperOne 5

SleeperOne 5

Wykorzystaj zalety stosowania bezbolesnych komputerowych systemów znieczuleń przy wykonywaniu znieczulenia:

 • śródwięzadłowego (znieczulenie PDL)
 • nasiękowego
 • doprzegrodowego typu CIA
 • przewodowego
 • podniebiennego.

Brak dodatkowych kosztów eksploatacji (standardowe igły i ampułki do karpuli)

QuickSleeper 5

QuickSleeper 5

Wykonaj znieczulenie dokostne, łatwo szybko i przyjemnie u każdego pacjenta.

 • 100% skuteczność w znieczulaniu trzonowców w żuchwie.
 • Wprowadziliśmy rozwiązania które sprawiają, że wykonanie znieczulenia dokostnego teraz jest proste i dostępne dla każdego.

Odkryj zalety komputerowego znieczulenia SleeperOne 5 i QuickSleeper 5

Maksymalna precyzja

Maksymalna precyzja

Urządzenia SleeperOne i QuickSleeper mają formę elektronicznego długopisu, dzięki czemu palce lekarza są blisko igły, dając niespotykany komfort i precyzję.
Koniec z bólem dłoni

Koniec z bólem dłoni

Kształt długopisu + elektroniczne sterowanie + lekkość urządzenia sprawiają, że nie odczujesz bólu dłoni, typowego dla znieczuleń strzykawką.
2 lata gwarancji

2 lata gwarancji

Znieczulenie komputerowe SleeperOne i QuickSleeper są produkowane we Francji z użyciem najwyższej jakości komponentów i przechodzą szczegółowe testy przed sprzedażą.

Dlaczego warto wybrać komputerowe znieczulenie SleeperOne i QuickSleeper?

 • Jako jedyne dają możliwość łatwego i komfortowego wykonania znieczulenia śródkostnego u każdego pacjenta
 • Mają najbardziej zaawansowany system kontroli ciśnienia wewnątrz tkanek i w pełni zautomatyzowany system iniekcji
 • Zajmują minimum miejsca
 • Dają możliwość wykonania bezbolesnego znieczulenia
 • Nie generują dodatkowych kosztów (igły oraz ampułki jak do karpuli)
 • Najlepszy stosunek jakości do ceny

Znieczulenia osteocentral z QuickSleeper i SleeperOne

Znieczulenia osteocentral charakteryzują się najwyższą skutecznością, umożliwiając np. znieczulenie trzonowców w żuchwie bez niepowodzeń nawet w przypadku pulpitis. Przy 1 wkłuciu i użyciu 1 ampułki możemy znieczulić aż do 8 zębów – w mniej niż 3 minuty! – a pracę można rozpocząć od razu po skończeniu znieczulenia. Nie występują również efekty pozabiegowe, takie jak odrętwienie tkanek miękkich czy ból w ozębnej.

Znieczulenia osteocentral z QuickSleeper i SleeperOne

Znieczulenie śródwięzadłowe

Znieczulenie śródwięzadłowe polega na wstrzykiwaniu środka znieczulającego do więzadeł ozębnej. Metoda ta znieczula jednocześnie przyzębie, dziąsło oraz nerwy przechodzące przez otwór wierzchołkowy.

Kiedy stosować znieczulenie śródwięzadłowe?

 • Lokalne znieczulenie pojedynczych zębów w rutynowych przypadkach – np. leczenie zachowawcze lub kanałowe, prosta ekstrakcja i in.
 • Jako uzupełnienie tradycyjnego znieczulenia miejscowego, jeżeli jest ono niewystarczające.
 • Ekstrakcja zębów mlecznych (możliwość uniknięcia równoczesnego znieczulenia tkanek miękkich).
 • Hemostaza – poprzez wstrzyknięcie do więzadeł ozębnej lub do tkanki dziąsła.
 • Cele diagnostyczne – np. w razie problemów z poprawnym zdiagnozowaniem miejsca przewlekłego zapalenia zamkniętej miazgi, znieczulanie i blokowanie pojedynczych zębów pozwala łatwo określić, który jest objęty stanem zapalnym. Taka technika pozwala uniknąć zagrożenia usunięcia zdrowej substancji zęba lub istniejących wypełnień, jak też także znacząco skrócić czas zabiegu.

BEZBOLESNE ZNIECZULENIA KOMPUTEROWE

sleeperone quicksleeper

Gabinet, w którym właśnie się znajdujesz, jest wyposażony w najnowocześniejszy, bezbolesny system do znieczuleń. Czym różni się znieczulenie SleeperOne oraz QuickSleeper od znieczulenia zwykłą strzykawką?

Tradycyjne metody znieczulenia kojarzą się pacjentom z bólem podczas wstrzykiwania środka znieczulającego oraz odrętwieniem twarzy, które utrzymuje się nawet kilka godzin po zabiegu.

Znieczulenie z wykorzystaniem urządzeń Dental Hi Tec jest całkowicie bezbolesne dzięki specjalnemu systemowi kontroli prędkości oraz ciśnienia podawanego środka, co czyni takie znieczulenie znieczuleniem idealnym.

Po znieczuleniu możesz zaplanować czas po zabiegu, bez obawy o to, że będzie Ci towarzyszyć uczucie
odrętwienia twarzy.

SleeperOne i QuickSleeper
to bezbolesne znieczulenie
na miarę XXI wieku.
Wizyta u dentysty
nie musi się już
kojarzyć z bólem.

Dlaczego nasi pacjenci doceniają znieczulenie urządzeniem SleeperOne i QuickSleeper?
• Znieczulenie jest całkowicie bezbolesne
• Brak odrętwienia twarzy po zabiegu
• Brak skutków ubocznych
• Komfort psychiczny i brak stresu przed, podczas i po zabiegu

ulotka-mis

Systemy QuickSleeper i SleeperOne sprawiają, że nawet powazne leczenie na fotelu dentystycznym przestanie kojarzyć się z bólem – zarówno w przypadku dorosłych, jak i dzieci.

Zawsze bałem się dentysty. Ze stresem siadałem na fotel. Od momentu kiedy dentysta użył znieczulenia SleeperOne siadam z komfortem, że nic mnie nie zaboli. My faceci bardzo sie tego boimy.
Leszek z Tomaszowa Mazowieckiego

ulotka-footer

Opinie lekarzy

Od wielu lat jestem użytkownikiem komputerowego znieczulenia QuickSleeper, służącego do wykonywania komfortowych dla pacjenta znieczuleń. Wykonuję nim głównie znieczulenia śródkostne, które nie powodują znieczulenia tkanek miękkich, dając natychmiastowy i głęboki efekt znieczulenia.

Urządzenia sprawdzają się również doskonale w sytuacjach, w których trzeba zastosować znieczulenie nasiękowe, minimalizując praktycznie do zera dyskomfort związany z ich wykonywaniem. Bardzo przyspieszają pracę podnosząc komfort wykonywanych zabiegów.

Prawie wszyscy pacjenci znieczuleni raz QuickSleeperem upominają się o niego przy następnej wizycie, a nowoczesne wzornictwo robi również wrażenie na osobach, które towarzyszą pacjentom. Znieczulenie śródkostne jest standardem podczas leczenia kanałowego dzięki swojej szybkości i skuteczności eliminowania bólu. Niskie koszty związane z używaniem tych urządzeń są również ich wielką zaletą.

dr Marcin Kordecki

Jestem zadowolonym użytkownikiem komputerowego znieczulenia QuickSleeper 5 od ponad roku. I po tym czasie muszę stwierdzić, że nie wyobrażam sobie już pracy bez niego.

Jak wiele systemów komputerowych, QuickSleeper 5, pozwala na komfortowe i zupełnie bezbolesne podanie anestetyku. QS5 ma jednak jeszcze jedną, zupełnie unikalną funkcję, której nie posiada żaden inny system, jaką jest możliwość wykonania znieczulenia śródkostnego.
Pozwala to wykonywać 100% skuteczne znieczulenia zębów trzonowych w żuchwie i szczęce. Znieczulenie to sprawdza się zarówno przy zabiegach w stomatologii zachowawczej, endodoncji jak i chirurgii.

Dzięki QS5 pacjenci są zadowoleni i spokojni, a dentysta nie musi się stresować tym czy znieczulenie już zadziałało – z QS5 działa natychmiastowo i zawsze skutecznie.

dr Andrzej Podralski

Przy zakupie nowego urządzenia do gabinetu kieruję się korzyściami dla pacjenta, komfortem pracy lekarza oraz ekonomią. SleeperOne spełnia wszystkie wymagania. Nie było to moje pierwsze komputerowe znieczulenie. Eksploatacja dotychczasowego sprzętu wiązała się wysokimi kosztami. Poszukiwałam urządzenia o podobnym działaniu ale o niższych kosztach.

Firma Implant Detal zaproponowała mi zakup urządzenia SleeperOne. Z miejsca został ochrzczony „znieczularką”. Jest nie tylko tanie w eksploatacji ale przede wszystkim zapewnia bezbolesną aplikację środka znieczulającego oraz rozwiązuje problem nieskutecznego znieczulenia przewodowego. W takich przypadkach używam SleeperOna do znieczuleń dokostnych techniką doprzegrodową. Ceniąc zalety Sleepera wysyłam moje stare urządzenie na emeryturę.

lek. stom. Ewa Szela-Lipiec

Skontaktuj się z nami, aby zamówić prezentację znieczuleń komputerowych w swoim gabinecie.

  Zamów kontakt z przedstawicielem (skontaktujemy się w 24 godziny)

  Sprawdź swój indywidualny rabatInteresują mnie raty 0%

  Warto wiedzieć